2x závody v pasení ovčáckými psy

2013 11 září
by Iva

IMG_6471Letos se nám termíny závodů sešly hezky za sebou, takže jsme první zářijový víkend pořádali 5. Mistrovství republiky v tradičním stylu na Kamenné bráně a 7. – 8. 9. Druhý ročník trialů CS včetně nejvyššího pro border kolie. Jako každý rok se na mistrovství republiky sešel pestrý počet plemen ve všech kategoriích. Nejlépe si vedla Zdeňka Čermáková s německým ovčákem Samantou z Likonu a stala se tak již podruhé mistryní republiky.Rozhodčím byl Radko Loučka. Krásné foto jsou především z tréninků a jsou od Veroniky Machové.

.

IMG_6997Na trialy IHT1 – 3 CS přijela špička z naší republiky. Na stupni vítězů v nejtěžší kategorii podle IHT3 stál na prvním místě stejně jako vloni Miroslav Koško s Glenem, na druhém místě se umístil Martin Maček s Mirkem a na třetím místě byl Michal Jindra se Quintem Miveko. Jako rozhodčí přijela Milča Topinková. Počasí nám přálo a akce byla celkově pohodová. 

FOTO DNE

12.9.dozrálo obrovské množství žlutých blum, větve jsme museli podepřít, 14.9. aktualizovaná rubrika Ovce pod Ekofarma Kamenná brána, 15.9. konalo se u nás víkendové pasení především pro slovenské čuvače, 17.9. začínám se poohlížet po ženichovi pro naše kozeny, ale na výstavu do Karáčí pro něj letos nepojedu, takže zase zůstane nejspíš u českého hnědého kozlíka 19.9. u nás podzim už začal

Bez komentáře

Comments are closed for this entry.