Čamiňátka už jsou také na světě!!!

2009 13 června
by Iva

camba_stenatka1V noci se Čamince narodilo osm štěníků. Tentokrát s taťkou Zeníkem nešetřili černou barvou. :lol: Máme: tři holky trikolorky, jednoho trikolor kluka a čtyři blue merle kluky. Všichni se mají k světu a Čaminka je spokojeně opečovává. Vzhledem k problémům s počítačem se teď nedosanu na mail a teké fotečky složitě posílám do Hradce Kubovi, aby vše aktualizoval. Proto se omlouvám všem, kteří marně čekají na odpověď. Počítač je už v opravně a doufejme že se podaří tento týden vše rozběhnout tak jak má.

Konečně mám opravený počítač a mohu přidat nějaké fotečky. Miminkům je už týden a rostou jako z vody :smile: Holky se pečlivě starají, ale zatím k štěníkům stále nikoho cizího nechtějí pustit.

6 komentářů
2009 13 června
verca a barca permalink

to je super, holky jsou moc sikovne. tolik jsme jich opravdu necekali, prejeme hodne stesti a zdravi jak maminkam, tak stenatkum. 😀

2009 13 června

Tak jsme se konečně dočkali… Děkuji Čaminko 🙂
Přeji Ti, ať Ti mimískové dělají jen radost.
Oběma novopečeným maminkám ještě jednou blahopřeji a paní Ivaně přeji hodně sil i pevné nervy k opečovávání takového požehnání.

2009 13 června

😀 AHOJ – Gratulujeme a Tesime sa s vami!
Tak uz len opatrovat * obr * partiu a nech ste vsetci zdravy!!!

Drzte sa a prajeme detickam laskavych panikov a vela stastia v zivote

p.s. a sme zvedavyyyyy na malickych – na totecky…. 😉

Jana + Zenik + nosiky

2009 13 června
Radana permalink

Nevím jestli je to tou fotkou, ale proti těm Andulčiným štěňátkům vypadají Čaminčini potomci vyloženě jako drobečci. Tak ať se mají k světu a ještě jednou veliká gratulace oběma maminkám.
Radana

2009 20 června

Jsou prostě nádherní… Všichni 😉

2009 11 srpna
Pepa a Hela permalink

Dareček už je pryč od maminky Čaminky.
V pátek 7. srpna ho naložili do auta a hurá do Strakonic. Poblinkal se hned v první zatáčce, ale pak už ani jednou, celých 300 kilometrů střídavě podřimoval a střídavě se snažil přeprat novou paničku a vyrazit z přepravky na průzkum té smrduté plechové krabice, vezoucí ho bůhvíkam.V novém domově okamžitě prozkoumal byt i zahradu a našel si místečko k bydlení pod konferenčním stolkem v obýváku.V noci vůbec nepláče steskem, bohatě mu postačí, když si s ním někdo okolo čtvrté hodiny raní chvíli hraje, pak zase usne a spí až do rána.Přejeme všem novým páníčkům jeho sourozenců, aby měli tak skvělé psí batole, jaké jsme si přivezli my.

Comments are closed for this entry.