Čekáme štěňátka krátkosrstých kolií / we expect smooth collie puppies

2009 16 května
by Iva

381Oba vrhy DNA CEA NORMAL / both litters DNA CEA NORMAL

Čamba a Anja mají ultrazvukem potvrzenou březost :smile: .Štěníci by se měli narodit okolo 6.června a měly by se objevit všechny povolené barvy.  Jak je u nás zvykem, všechny naše holky hárají jednou do roka a najednou, letos začaly dokonce všechny v rozmezí 5 dnů!!! Takže zatím co jiné chovatelské stanice za rok odchovají dva nebo tři vrhy a přesto mají vše v klídku, u nás to bude zase všechno najednou. Čamba a Anja začaly hárat v rozmezí dvou dnů, takže jsem nakonec zvolila variantu, že zajedeme za osvědčeným, krásným a velice milým a komunikativním Zenithem na Slovensko. Tam jsme jeden den nakryli Anju a druhý den Čambu. Vše bylo bez jakéhokoliv stresu, s holkama jsme si udělaly výlety po Karpatech a nechaly na přírodě, jak to dopadne tentokrát bez dalšího překrývání. Další podrobnosti najdete v na stránce štěňata/pups.

4 komentářů
2009 16 května
Petra a Lex permalink

Ahoj.
Moc gratulujeme!!!!!! Je to super, že to tak pěkně klaplo. Určitě to zvládnete minimálně tak dobře jako vloni a štěníci budou v pohodě, krásní a spokojení a hlavně bezvadně připravení na nové paníky.
Držíme palce na super páníky.
Petra s spol.

2009 16 května

Taky se přidáváme ke gratulantům !!! Krásně Vám to vyšlo a v létě budete mít zase veselo !! SUPER !! Pozdravujte všechny holky a taky samo Regouška ! Nováčkovic z F-M

2009 17 května

Nazdááár! Gratulujeme 😆 ! Tak se máte na co těšit…to u nás nastane příští týden velké loučení se strakáčatama 😥 …od úterý budeme vypravovat děti do světa. Dotáhněte to celé vaše snažení do zdárného konce a hlavně ať mají góóólijátka pohodové dvounoháky ! Jo a mám pozdravovat do rodné hroudy od Rubky ( prej se už těší na pasení u vás…cha cha chááá 😯 )! Tak čaute!

2009 17 května

Poštu jsem si přečetla až dnes a hned spěchám gratulovat! Několikanásobné požehnání je bezpochyby náročné, ale taky nádherné! Už se moc těším, až miminečka vykouknou na svět 😛 .

Comments are closed for this entry.