Cesta na Slovensko

2009 14 dubna
by Iva

slovvyprByla to nakonec dámská jízda za Janou a její smečkou. Čerynka, Reggae a Kuba vedli společenský život v Hradci a já s holkama jsem vyrazila do Malých Karpat. Já na návštěvu za Janou, Čamba za svým “manželem” a Crainy se jela seznámit se svým tatínkem Zenitem. Bylo to krásných několik dní, které jsme trávily tůrama po horách, historických památkách a zvládla jsem i nádherné muzeum keramiky v Modře. Jaro je tam o trochu časnější, takže tam už minulý týden kvetly stromy i keře, např. trnky, třešně a dokonce začínaly jabloně. Počasí bylo vysloveně letní, takže jsme si výlet po té dlouhé zimě náležitě užily. Z Crainy se stala nadšená cestovatelka, která všude do všeho strkala nosík a Sněhulka ji musela stále kontrolovat, aby se nám někde nezřítila ze skály nebo nespadla do potoka (to se jí nakonec povedlo :smile: ). A protože jsme chodily ven časně ráno, zažily jsme něco, co se hned tak někomu nepovede. O půl 7 ráno jsme v lesích pod hřebenem překvapily stádo skoro 40 jelenů karpatských, jak pijí z potoka.

 

2 komentářů
2009 14 dubna

Tak jste si krásně užili volných dnů a sluníčka. V těch postrojích vypadají pesani jako psí spřežení. Jen si nedovedu představit, jak je dokážete ukočírovat 😕 . Asi je to tím, že jsou hodní :mrgreen: .
Ze zmínky o ženichu Čaminky, respektive jeho návštěvě, mám velkou radost 😀 .

2009 29 května
Petr permalink

Zdravím, jak píšete tak už s KK jezdíte bez problémů autem, což je proti stavu popsaném v článku Čerynky – cestování velký pokrok. Kdy začaly snášet cestování bez problémů. Chceme si pořídit KK, ale často by cestovala, tak bych rád věděl co nás čeká :-).

Comments are closed for this entry.