Informace ke zkouškám a závodům

2010 9 července
by Iva

Zkoušky a závody v ovládání ovčáckých psů se budou nakonec konat pouze jeden den a to v neděli 11.7. Začátek se kvůli velikým horkům pokusíme posunout na co nejranější hodinu. Začneme trialem, který bychom rádi zahájili již v 7.30 tak, aby nejpozději v 9.30 odešla poslední skupinka. Potom bude následovat dlouhá polední pauza a zkoušky HWT a ZVOP se půjdou pravděpodobně až v pozdních odpoledních hodinách. Ůčastníkům připomínám, aby nezapomněli očkovací průkazy a pracovní knížku, kdo ji už má vystavenou. Veterinární dozor bude mít MVDr. Valterová, rozhodčí : Zadrobílek, Loučka a akce se koná pod záštitou Klubu chovatelů kolií a šeltií Praha.

Všechna naše letošní štěňátka se již rozjela do nových domovů a přišly první fotečky :smile:  …..v prvním řádku je Dingo a Kvído, kteří budou trávit hodně času spolu a v druhém řádku jsou fotečky Filíka, který se už zcela zabydlel.

A ještě chceme popřát vše nejlepší našim minulým vrhům, kteří měli postupně narozeniny….všichni v rozmezí jednoho měsíce :smile:

Bez komentáře

Comments are closed for this entry.