MVP Praha

2008 18 listopadu
by Iva

Na Mezinárodní výstavě v Praze se sešlo několik našich Létajících uší. Vystavovaní byli Alex, Anja a také poprvé Rubynka (Barbucha). A na kukandu dorazil Booginek, který je takový pohodář, že přes veškerý rámus a ruch, který v hale panuje, klidně usnul :grin: . Vzhledem k tomu, že tentokrát nejel Kuba, Sněhulku na její první větší výstavě vystavil Bořik, protože jak už to bývá, v kruhu borderek i kolií jsem potřebovala nastoupit ve stejný čas. A jak dopadla naše létající ušiska?

 

Ruby Flying  Ear  VN1

Anja  Flying Ear  V1, CAC

Reggae V1, CAC, res. CACIB

Alex  Flying Ear   V1,  CAC,  CACIB  (Lexík byl na své první výstavě ve vyšší třídě a hned se mu podařilo získat titul CACIB a porazit našeho Regouše !!! )

Anja a Alex byli po výstavě ještě na bonitaci a oba jsou chovní výborní

Erice gratulujeme k první výstavě, kterou zvládly s Ruby na 1 a Petře k prvnímu poháru.

 

 

 

….a ještě jsme si s dovolením vypůjčili fotečku z galerie od Míši a Bree, aby to Sněhulce a Bořikovi nebylo líto ….  I když na poprvé neposbírali tituly, byli moc šikovní a slušelo jim to spolu  :razz:

 

 

 

 

 .

2 komentářů
2008 20 listopadu
Petra permalink

Ahoj,
moc děkujeme za blahopřání. 😀
Rádi jsme poznali Lexíkovy 2 sourozence Boogieho a Ruby, vypadají moc pěkně, Rubynka je taková něžná slečinka, ale myslím, že to časem přejde a nějakou tu rošťárničku i tak vyvede :mrgreen: .
Mějte se moc krásně.
Petra a Lex

2008 20 listopadu
Erika+slatiňanský kolektiv permalink

Čaute všichni vespolek 😆 ! Je fakt, že s Rubkou to nemá (zatím) chybu ! S Úďou jsme si zažili svoje (kolikrát jsme se báli jít domů -co zase bude…), ale Rubynka je absolutní Údin opak 😉 .Kolikrát je ten skoro 5 letý strakatý potvor patvor aktivnější a prudivější…Holt góóólie jsou aristokrati s vrozeným vystupováním, zatím co strakáč je (jak ze srandy říkám)pravý český křupan, který na nějakou etiketu moc nehledí 😈 …Tak pac a pusu 😆

Comments are closed for this entry.