Novinky z konce května

2009 31 května
by Iva

vystava-hk-10Tak začneme tou nejdůležitější novinkou. Petra a Miloš, majitelé Lexe, se rozrostli o dalšího člena rodiny, malého Martínka. Lexík ho opatruje a jak začne mimi brečet, hned spěchá pro paničku, ať s tím jde něco udělat :smile:.

Velká gratulece pro dvě loňská Létající ušiska, která složila první zkoušky z výkonu : Jane (Calamity Jane FE) složila ZOP a Boogin (Boogie Woogie FE) ZZO. Paničky i teprve desetiměsíční pesani jsou opravdu šikulové .

V sobotu se konala v Hradci Králové krajská výstava.  Z našich Létajících uší se výstavy zúčastnili Ruby (Barbucha FE), Crainy (Cranberry FE), Beeba (Bee Bop FE) a Lex (Alex Golden Dream FE). Všem moc děkuji za účast a velký obdiv patří Petře, která je doma teprve týden z porodnice a byla tak statečná, že na posouzení Lexe nahonem přijela na výstaviště (neodradil ji ani vytrvalý déšť) a alespoň chvíli s námi strávila. Rubynku vyhodnotil pan rozhodčí Jančík jako nejlepšího mladého jedince – ještě jednou gratulace  :wink:  A naše chovatelská stanice Flying Ear získala pohár za 3. místo v chovatelských skupinách.

A ještě z minulého týdne, kdy se konala mezinárodní výstava v Litoměřicích. Ve třídě mladých – psi získal CAJC Black (Back to Black FE) (jeho panička Renata i přes hrozný strach z první výstavy a klepající se ruce předvedla Blacka naprosto v pohodě :cool: ) a ve třídě mladých – feny CAJC Crainy. Ta nakonec získala i BOB junior.

V sobotu bylo opravdu hrozné počasí, ale přesto se zdatným fotografům podařilo udělat alespoň pár foteček. Díky za fotky Milošovi, Slávce a Mírovi za exkluzivní fotečky s pohárem :smile:.

Bez komentáře

Comments are closed for this entry.