Pár podzimních novinek…

2015 21 listopadu
by Iva

spot skude trialNež jsem stihla připravit podzimní aktualizaci, už to venku hrozí sněhem … nějak mi ten čas letí rychleji, než bych potřebovala. Některé podzimní práce na mě ještě čekají, ale letošní zdržení je dané hlavně tím, že bylo velké sucho, není tráva a já musela vodit kozy i ovce na vypásání na místa, kde alespoň něco ještě zbylo. Přesto jsem si vyhradila pár dní, kdy jsme si udělali nějaký výlet nebo hezkou procházku. Podzim byl letos opravdu nádherný. Také jsem se  se Spotem zúčastnila trialu na skude ovečkách ( 3. místo z 6) a trénovala malou Biancu. A tady je pár podzimních fotek (v lovecké sezoně dávám psům raději postroje, aby byli odlišitelní od zvěře….člověk nikdy neví, na koho narazí….)

 

 

 

Bianca začíná pomalu trénovat u ovcí a je opravdu velice šikovná, jsou pro ni jednoznačně největší radost.

Za Biancou a ovečkama přijeli i dva její sourozenci – Max (Bowie Flying Ear) a Berta (Bonie Flying Ear) . Užili si to jak při hrách, tak i u ovcí….pracovní linie je znát.

A ještě se vrátím ke konci září, kdy na tréninky přijela Spotova rodina. Biance to s tátou Cidem Ferenčíkem moc sluší a je jasně vidět, že k sobě patří….a Spot, Grace a jejich máma Bess, to snad ani není řeba komentovat…jako vejce vejci, až jsme si je tady sami pletli 🙂

Bez komentáře

Comments are closed for this entry.