Plenér na Kamenné bráně

2011 19 června
by Iva

 Ve dnech 16. – 22. 5. proběhl u nás na farmě plenér Ateliéru papír a kniha z brněnské FaVU (Fakulta výtvarných umění) . Tématem jejich práce bylo ECO-Book & BIO-Book, inspirací okolní krásná příroda a naše pastviny. Krom toho, že pilně tvořili z přírodních materiálů včetně naší vlny, stihli také exkurze do broumovské benediktinské klášterní knihovny, polské historické ruční papírny v nedalekém Duszniky Zdrój nebo výlet po okolní skupině dientzenhoferovských barokních kostelů. Akce byla vydařená a měla veliký úspěch. Mimo okolní kouzelné přírody byly do tvorby aktivně zapojeny i naše zvědavé ovečky. Maskotem celého plenéru se stala pochopitelně kozička Pippa, se kterou si především děvčata mohla hrát a mazlit se snad do nekonečna.

Noví majitelé malých borderek už začínají posílat fotky rostoucích štěníků. Fotky jsou v pořadí : Abe (Anything in Black), Andy (Angel), Bafi (Abracadabra) a Gia ( Aqua di Gio) . Armani má fotoalbum na stránkách :  http://www.andrassy.at/fotoalbum.html

A ještě gratulace našim odchovancům z vrhu B ( Čery x Dejdy) Rubce s Erikou a Beebovi s Míšou. Složili zkoušku ZZO oba dva na výbornou !!!

 

 

 

 

 

Bez komentáře

Comments are closed for this entry.