Smutné oznámení

2008 3 prosince
by Iva

Včera, 2.12., umřela naše fila Mášenka. Nesmírně nás to všechny zarmoutilo. Máša celou rodinu bezmezně milovala, byl to typický rodinný „závislák“, pro kterého na světě neexistovalo nic důležitějšího, než nejbližší lidé. Pro své lidi byla ochotná udělat cokoliv a jak jí velela filí povaha, byla stále připravená nás bránit a třeba za nás položit život. Prošla se mnou složité životní etapy a po celý svůj život mi byla oporou a její klidné a rozumné oči útěchou.

Všem je nám po ní teď velice smutno…..

 

 

Pár jejích posledních fotografií z letošního léta, stále všemi pejsky uznávaná jako vůdce smečky.

6 komentářů
2008 4 prosince
Kačka permalink

Ikdyž vás vlastně vůbec neznám, jen z vašich stránek… je mi opravdu líto co vás potkalo! Ztráta přítele bolí, znám to… Nepřebolí, jen čas trochu tu bolest otupí…. 🙁 Kačka

2008 4 prosince

Ahoj Ivano a všichni. Je nám moc líto, co vás potkalo a taky že to přišlo v dobu, kdy jsme se zrovna měli vidět. Ať vám ostatní pejsci pomůžou to překonat. Máša byla jediná fila, kterou jsem si v životě pohladila. Díky, Lenka.

2008 4 prosince
Petr permalink

ahoj Ivo.

To je nám moc líto.

2008 5 prosince

Dobrý den Ivano, všechny věci, co se v životě dějou, nejsou vždycky spravedlivý. Mějte se hezky. Posílám tichou vzpomínku Máše.

2008 11 prosince
Slávka L. permalink

Přeji Mášence, ať je v psím nebi šťastná. A Vám, ať se bolest v srdci brzy utlumí. Hodně sil a radosti s ostatními pejsky.

2009 28 ledna

To mě moc mrzí. Máša byla neodmyslitelnou a nepřehlédnutelnou součástí smečky, byla to impozantní dáma, vzpomínám jak uměla rozhýbat tvé pejsky naložené auto. Vše co má začátek má taky konec. Myslím, že se s vámi měla skvěle, vím, jaký máte vztah k psům i k ovečkám.

Comments are closed for this entry.