Krátkosrstá kolie – štěňátka – 6 týdnů

2010 31 května
by Iva

Čas běží a štěníkům už bylo 6 týdnů. Teď je čeká očkování a čipování. Ale jinak už je před nima jen spousta her a zábavy. Ne že by se počasí nějak umoudřilo. Jenže kluci a holky jsou raději venku, tak je zaženu domů jen když prší. A to někdy bývá i několikrát denně :| Dospěláci je učí hrát si na honičku a nosit aportky a muchlací návštěvy, které k nám jezdí, je socializují …teda hlavně si s nima hrají a mazlí, zatímco banda koliáků se snaží každému rozvázat tkaničky u bot, pověsit se na nohavice, případně ochutnat nohu nebo ruku návštěvy. Když zahlédnou jakéhokoliv člověka, tak by se přerazili, aby u něho byli první, což je při 10 štěňatech docela mela :smile:. Každý má ve své fotogalerii v rubrice Štěňata další fotečky, ti kteří už mají páníčky tam mají uvedeno kam půjdou, aby se na ně v místě uchystali kraťandí kamarádi a někteří už mají za jménem i jméno, jak mu budou doma říkat.

A ještě máme pár novinek. Angella Flying Ear získala titul Interšampion :smile:  Moc gratulujeme a těšíme se na miminka, která se chystají na podzim. Tatínkem bude blue merle pejsek Jack Mack’s Laidir Laochain.

Nesmím zapomenout na Aranku Flying Ear, která složila se svou paničkou canisterapeutickou zkoušku. Je tak čtvrtým naším odchovancem s touto zkouškou, z toho dvě fenečky pracují v ústavech na plný úvazek. Máme ze všech terapeutek velkou radost a doufáme, že přinesou plno potěšení a lásky jak dětem v domově, tak klientům v ústavech a domově důchodců.

1 komentář
2010 5 června
Jitka N. permalink

😉 Všechna štěňátka jsou,jako vždy k pomuchlování.
Anja je moc šikovná a pilná mamina,že dokázala porodit tolik štěňátek.
Přejeme Všem pevné zdraví,hodné budoucí páníčky a v životě žádné zbytečné slzičky.
Ivanko,jména jsou moc hezká.
Mějte se moc hezky,ať Vám svítí sluníčko.
Jitka,Roman,Ondrášek,Beník a Forsík.

Comments are closed for this entry.