Štěňátka odchází do nových domovů

2011 1 června
by Iva

Štěňátka pozvolna odchází do nových domovů. Armani odjel do Rakouska, Gia do Polska, Geraldine na Slovensko a ostatní budou roztroušení po Čechách a Moravě. Dva budu mít úplně blízko – v Hradci. Poslední tři týdny si štěníci opravdu užívali. Oba vrhy byly pohromadě. Zpočátku jsem měla trochu strach, aby starší, mohutnější a temperamentnější borderky netrápily malé koliáky, ale nic takového se nedělo. Malí Sněhuláci byli docela ohleduplní a Čeryňáci si zase nenechali nic líbit. Takže si hned utvořili pořádek a pak si jen s chutí hráli. A bylo na co se dívat :razz:

…v klidu toho moc nestráví, tak jen pár fotek….

Tohle je nový přírůstek na naši farmu :smile:  Zkuste si tipnout, co to vlastně je ….. Většina dotázaných tvrdí, že je to mistr Yoda z Hvězdných válek. Když tak koukám na fotky, tak je to docela možné …ale podle průkazu původu se jedná o kozu mohérovou neboli angorskou. Je to sirotek a protože už mám doma dva ovčí sirotky, ujala jsem se i téhle kozičky. Dostala jméno Pippa. A dovede dělat neuvěřitelné grimasy.

 

A ještě gratulace našim odchovům k úspěchům: Hepík (Feel So Happy Flying Ear) V1 a CAJC v Litoměřicích na národní výstavě, Bella (Easy Squeezy Flying Ear) V1 a CAJC na klubové výstavě v Řepči, Fialka Flying Ear V2 na klubové výstavě v Chropyni.

Bez komentáře

Comments are closed for this entry.