Výstavní úspěchy

2010 12 dubna
by Iva

angellkaV sobotu se konala Národní výstava v Ostravě a za naše Létající ušiska se jí účastnily tři psí dámy. Všechny tři si odnesly skvělé hodnocení a Rubka (Barbucha Flying Ear) i titul nejvyšší. Pan rozhodčí velice ocenil perfektní pohyb Rubky, ale i Jane a Berry. A jak psí holky dopadly? Calamity Jane Flying Ear – výborná 1, CAC , Blackberry Flying Ear – výborná 2 za svojí polosestrou Jane a res. CAC a Barbucha Flying Ear – výborná 1, CAC, Národní vítěz a BOB. Moc gratulujeme! A zároveň gratulujeme Angelle Flying Ear (foto), která žije v Německu a na výstavě v Drážďanech získala CAC a res. CACIB a jen o chloupek jí unikl poslední CACIB, který potřebuje pro přiznání titulu Interšampion krásy. Jistě nebude trvat dlouho a potřebný titul získá ;-) A ještě nesmím zapomenout na Alexe Flying Earvítěz pracovní třídy a Merlina (Elf Merlin Flying Ear), který na své výstavní premiéře získal V1 a vítěz třídy mladých na Krajské výstavě v Mladé Boleslavi.

Funny Fellow neboli Fanýsek roste jako z vody a ve svých čerstvých 9 měících už je z něho pořádný chlap. Ušiska se ustálila, nožičky už nemá jak losí mládě, prostě roste do krásy. Pozvolna začneme uvažovat o nějaké výstavě.

petraalex (5)Petra kromě tréninků pasení jezdí s Lexem na koni. A byla jsem překvapená, jak perfektně se Lexík naučil reagovat na povely ze sedla. Dokáže ji doprovázet v kroku i při cvalu koně, reaguje na zatáčení a na povel okamžitě zastaví. A protože se mě stále víc lidí ptá, jakým způsebem pejska u koně cvičit, zde je adresa webových stránek na Petru. Ráda poradí a předá své zkušenosti http://alex-golden-dream.webzdarma.cz/

 

 

Bez komentáře

Comments are closed for this entry.