zimní…

2017 Leden 1
by Iva

31-12-2016-4Koníci se na zimu vybavili. Vypadají spíš jako medvědi, to se mi u poníků líbí. Vůbec je nezajímá jestli mrzne, chumelí nebo fouká. Jsou stále venku, pod střechu se jdou jen najíst, protože jim tam dávám seno. Z malé Awenity vyrostla kobylka veliká skoro jako její máma, ale načapala jsem ji, že si ještě pořád občas od maminy cucne mléka. Ayasha bohužel nezabřezla, tak nás čeká znovu cesta za ženichem. A zrzku Kitchiwe čeká letos výuka. Fotky jsou z letošního Silvestra, kdy u nás bylo nádherné počasí

img_0074Párkrát jsem si udělala cestu na Brendy, na Kubovu chalupu. Tam je vždy nádherně a když se přidá sluníčko a sníh, je to idylka.

img_0200Před vánocemi dorostla naše prasátka a poslední měsíc už jsem se opravdu těšila, až přijede řezník. Vše co bylo v dosahu bourala, ničila pletivo, trhala ohradníky  a už jsem si k nim netroufla jen tak vlézt, protože když jsem nenesla nic k jídlu, kousala mě do nohou. Zabijačka se vydařila, měli jsme opravdu skvělého a šikovného pana řezníka, nadělal spoustu jitrnic a já celý týden přepouštěla sádlo a dělala škvarky. Každý dostal pořádný krajáč. Nicméně ještě před vánocema jsem se stavila u Veroniky vybrat prasátka na příští rok. Jen Verča dorazila, seběhli se malí čuníci k jejímu autu…..zatím běhají zcela volně.

Před vánocema bylo u nás nasněženo, na vánoce vše roztálo. Podle předpovědi má zase napadnout sníh, jen doufám, že ho nebude moc….toho odhazování potom….

Print….a ještě do roku 2017 pohodu, štěstí, zdraví a ať vám všem pejsani dělají jen radost

.

.

.

.

.

.

.

8 komentářů napište →
2017 Leden 7

To je nádhera!! Moc tě zdravíme

2019 Prosinec 13

dBIYxlUMR

2020 Leden 9

dAJpHFegmZBPGOX

2020 Únor 7

ABbJdEoeUyiz

2020 Březen 4

DKSUcsoVQNEujT

2020 Srpen 1

OkBlfRIPuJ

2020 Srpen 11

hROMNvkt

2020 Srpen 21

COWVxUFXElrTJ

Napište komentář

Poznámka: Můžete použít základní XHTML ve svých komentářích. Vaše mailová adresa nebude nikdy zveřejněna.

Přihlásit k odběru přes RSS feed