Štěňata

Ani v roce 2015 neplánujeme žádná štěňátka…..

Plánuje se odchov pod názvem naší chovatelské stanice, fenka však není v našem majetku

BORDER COLLIE

Matka : Queen Gulden Land

Otec: Cid Ferenčík

Štěňátka budou vhodná především na pasení (ze 75% jsou ISDS), ale i na ostatní sporty. Barva pravděpodobně černobílá a trikolorní.

  

ODCHOV ŠTĚŇÁTEK

Štěňátka v naší chovatelské stanici jsou odchovávána v bytě, s náležitou péčí a láskou a pod stálým dohledem našeho pana doktora. Jak štěníci rostou, zapojují se postupně jak jejich maminky dovolí do dění v celé smečce a mohou trávit spoustu času venku. Ale na noc chodí vždy zase domů, aby si zvykala na běžný provoz domácnosti – televize, vysavač, mixér, návštěvy atd. Je samozřejmostí, že si mohou budoucí páníkové chodit navštěvovat své budoucí psí kamarády (cca od 4 týdne), podívat se na maminy, pohrát si s nimi a se mnou probrat vše,co je zajímá.

Štěňátka od nás odchází očkovaná, odčervená, čipovaná, ošetřená proti ektoparazitům a pan doktor ještě před odběrem kontroluje pejskům varlátka a u všech celkovou kondici. Na cestu dostávají krmení do začátku, hračku, žvýkací kostičky, europas a samozřejmě smlouvu.

Od budoucích páníčků požadujeme, aby se o pejsky řádně starali a velice by nás potěšila alespoň jedna výstava. Protože se našim pejskům hodně věnujeme i po stránce sportovní (pasení, běhají canicross, poslušnost, frisbee, stopy), budeme mít radost, pokud bude štěník také sportovně využívaný. Velmi vítáme stálý kontakt s majiteli, jejich účast na našich akcích i dalších koliářských a sportovních akcích. Samozřejmě poradíme a pomůžeme se vším, co bude v našich silách.

…….pár fotek ze života našich štěňátek…..