Nový přírůstek do naší smečky

2009 17 listopadu
by Iva

funny3Do naší smečky přibyl nový psí kamarád. Bylo to neplánované, ale pejsek je to krásný a hlavně velice milý a pohodový. A jak se jmenuje? Funny. Celé jméno má Mighty´s Springs Meadow Funny Fellow, je ze slovenské stanice od Jany Semianové a máme ho ve spoluvlastnictví. Funny žije v Hradci Králové se svým páníkem Vikym a kdo by ho rád viděl na živo, stačí přijet v neděli na výlet do Moravského krasu. Funny přicestoval v sobotu, ale už se zabydlel, obhlédl své okolí a zatím je opravdu vzorný. A pokud se někomu líbí a měl by zájem o podobného pejska, tak je ještě volný jeho bráška Fiesta Swing. V současné době jim je 4,5 měsíce.

  

Naše loňská feňulka Ruby (Barbucha FE) začala pracovat jako canisterapeutický pejsek. Její panička Erika pracuje v ústavu ve Slatiňanech a Rubynku si pořídila se záměrem, aby jí v práci pomáhala. A jak Rubynka dospívá, pozvolna se zapracovává. Máme radost, že jí to tak hezky jde. A aby měla kromě práce i zábavu, může se pochlubit i čerstvě vyběhanou coursingovou licencí  :smile: Eriko gratulujeme!

Sněhulka si poranila packu a protože bere antibiotika, vzala jsem ji raději s sebou na rodinnou svatbu. Na zámku Mcely, kde se svatba konala, se Sněhulka chovala naprosto vzorně a tvářila se, jako by tam žila léta. Jen ty dřevěné ovečky v zámeckém parku ji dost mátly. Marně se je snažila shromáždit. Její zklamání bylo tak veliké, že ho snad napravili až při svatební hostině, kdy Sněhulka dostala porci svíčkové a plno dalších pochoutek.

A ještě něco málo k připravovanému výletu. Nahlášený je i tatínek části našich psích dětí Zenith, který by měl přicestovat se svou paničkou a částí její smečky ze Slovenska. Jana se těší, že uvidí Zenithovi potomky a jistě i páníci zeniťátek se rádi seznámí s tatínkem svého štěníka.  Jinak připomínám sraz je v neděli 22.11. v 10.00 v Jedovnici na parkovišti před restaurací Barachov. Už se na všechny moc těšíme :smile: 

Bez komentáře

Comments are closed for this entry.