Ze života na statku

Tohle je domácí “posádka” :

Jeník, architekt, na starosti má rekonstrukci statku a také péči o ovce, včely a zemědělskou techniku. Spolu s Jeníkem k nám nyní jezdí Klára, která se snaží uvést do trochu lepšího stavu naše zahrádky a zahrady.

Kuba, dokončil FaVu v Brně (fakulta výtvarných umění) obor papír a kniha. Stará se o grafickou podobu webových stránek, ale především tvoří corporate identity naší farmy….pochopitelně pomáhá při akcích i práci. A hlavně má na starosti naše včelstva ( spolu s Jeníkem ).

Iva (já), která se stará o celou farmu, má na starosti chovatleskou stanici psů, vede výcvik ovčáckých psů, denně dojí stádečko koz a nově se pustila do výroby kozích sýrů, jogurtů apod.Na zahrady a sady už moc času nezbývá, takže tahle oblast je trochu zanedbaná.

 

Pár fotek ze života u nás na statku. Z akcí, výletů, odpočinku i práce, kdy se k nám sjíždí spousta kamarádů a známých, kteří jsou nadšení zdejším krajem. Fotky jsou nejen ze závodů ovčáckých psů , ze školení, ale i z výtvarných plenérů, výtvarných sympozií, výletů za památkama.

….a takhle se u nás začínalo…..každá pomocná ruka byla vřele vítaná (a je doposud)