Štěňátka pomalu odcházejí

2009 11 srpna
by Iva

Nadešel čas a naši štěníci pomalu odcházejí do nových domovů, ke svým páníkům a paničkám, kteří se na ně už moc těší. Plánují, co všechno budou se svými novými kamarády podnikat a píší nám, jak zvládli dlouhé cesty, jak se zabydlují, jak je uvítalo okolí a posílají spousty foteček. Krásný dopis nám přišel od Darečka :smile:  :

100_8426Moje milá chovatelko,

posílám pozdrav ze Strakonic. Moc se mi tady líbí, prozkoumal jsem celý byt a zahradu, je tady spousta věcí na okusování. Mám svůj vlastní párek dvounožců a postupně si je ochočuji. Říkají mi Darečku, ale když se omylem vyčůrám v bytě, tak mi říkají Darku, ty čuníku. Taky se tady vyskytují lidská mláďata, s těma je obrovská psina a říkají mi Draku. Moc mi chutnají granule, suché i spařené, ale ta mistička je za chvilku prázdná a pak dlouho nic. Mohli by už mi dávat větší dávky? Z hladu jsem sežral i Micinky kočičí granule, ale páníček říkal, že po nich budu mňoukat, tak si je asi odepřu. Oni je stejně přede mnou schovávají. V noci vůbec nepláču, chodím spát okolo půlnoci, ve čtyři se vzbudím a když si se mnou někdo dvacet minut hraje, tak zase usnu a spím až do půl sedmé. Hezký den přeje Enough Dark

PS.   Moji dvounožci tě pozdravují. 

Na stránce Štěňata už jsou vypsaná místa, kam se budou štěníci stěhovat nebo už odstěhovali, aby je případně mohli kontaktovat ostatní kraťandí přátelé. Třeba někteří najdou v okolí své starší brášky a sestřičky nebo kamarády z jiných chovatelských stanic. 

A ještě pár posledních společných foteček, které nám udělal Mirek se Slávkou, páníci modráska Merlina

                    

 

1 komentář
2009 12 srpna
Iva permalink

Přejeme všem štěníkům hodné páníčky a vše nej nej do života s novou rodinou. A páníkům přejeme, aby ze svých psích kamarádů měli jen samou radost. První ohlas od štěníka, který odešel najdete v komentářích u “Čamiňátka už jsou také na světě!”

Comments are closed for this entry.